ETUIER / SKRIN, 2 st, silver.

393033. ETUIER / SKRIN, 2 st, silver.

Stora skrinet med träinredning. Längd ca 8 - 11,5 cm. Vikt 225 samt 85 gram.

Slitage, bucklor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, gravyr.

Antal besök: 951