FICKUR, 5-stycken, silver.

FICKUR, 5-stycken, silver.
393026. FICKUR, 5-stycken, silver.

2 stycken nyckeldragare 45,5 samt 45 mm. 3 stycken 35,5 mm, 48,5 mm och 46 mm.

Slitage skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage skador.

Antal besök: 823