JOHNNY FORSSTRÖM. "I´m very nervous...", olja på duk, signerad.

392996. JOHNNY FORSSTRÖM. "I´m very nervous...", olja på duk, signerad.

97 x 136 cm. Signerad och daterad a tergo 1986.

oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

oramad.

Antal besök: 1 231