VAS, keramik, Shimaoka Tatsuzo, Japan, 1900-tal.

392917. VAS, keramik, Shimaoka Tatsuzo, Japan, 1900-tal.

Höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 745