VAS, BORDSKORS, keramik,1900-tal.

39291. VAS, BORDSKORS, keramik,1900-tal.

Kors, Margareta Hennix, Gustavberg, höjd 18,5 cm
Vas, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, höjd 14,5 cm.

smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

smärre slitage.

Antal besök: 1 389