KNIVAR, m.m, 4 st, varav en delvis i horn, mm.

392883. KNIVAR, m.m, 4 st, varav en delvis i horn, mm.

Sabel 53 cm.
Mora kniv, inkl. slida 26 cm.
Kniv med gravyr, inkl. slida 31 cm.
Kruthorn, 14 cm.

Bruksslitage, Gravyr, repor. Bruten udd på den graverade kniven.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sabel 53 cm.
Mora kniv, inkl. slida 26 cm.
Kruthorn, 14 cm.

Antal besök: 1 474