PALL, furu, "Visingsö", Carl Malmsten, Vaggeryds möbler AB, 1900-tal.

392882. PALL, furu, "Visingsö", Carl Malmsten, Vaggeryds möbler AB, 1900-tal.

Längd 90 cm
Bredd 33 cm
Höjd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90 cm
Bredd 33 cm
Höjd 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 972