MATSALSMÖBEL, 7 delar, ek, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1900-talets mitt.

392869. MATSALSMÖBEL, 7 delar, ek, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1900-talets mitt.

6 stolar modell "Reno"
Rygghöjd 96 cm

Bord
Längd 145 cm
Bredd 90 cm
Höjd 73 cm
2 iläggsskivor medföljer, bredd 50 cm/skiva.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stolar modell "Reno"
Rygghöjd 96 cm

Bord
Längd 145 cm
Bredd 90 cm
Höjd 73 cm

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 2 413