LEKSAKER, 9 delar, plåt och plast, bland annat Husky och Lesney, England, 1900-tal.

392861. LEKSAKER, 9 delar, plåt och plast, bland annat Husky och Lesney, England, 1900-tal.

Längd ca. 6-23 cm.

Bruksslitage. Ett däck saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 6-23 cm.

Antal besök: 947