Parti GLAS, 6 delar, 1900-tal.

392853. Parti GLAS, 6 delar, 1900-tal.

Clownskålar, möjligen RBA Olofström,
Stora skålen, höjd 20,5 cm, bredd 20 cm.
Lilla skålen, höjd 15 cm, bredd 15 cm.
Vas, höjd 18 cm.
3 st vinglas, WMF, höjd 17 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 156