CHAPEAU HAUT DE FORME, Lincoln Bennett & Co, Piccadilly, London, England. 1900-talets första hälft.

392834. CHAPEAU HAUT DE FORME, Lincoln Bennett & Co, Piccadilly, London, England. 1900-talets första hälft.

Enligt bild. I ask.

Bruksslitage. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt bild. I ask.

Bruksslitage. Smärre skador.

Antal besök: 1 534