SKEPPSKLOCKA OCH BAROMETER, Schatz, Tyskland. Royal Mariner, 1900-talets mitt.

392795. SKEPPSKLOCKA OCH BAROMETER, Schatz, Tyskland. Royal Mariner, 1900-talets mitt.

Mässing. Nyckel och mässingskruvar följer.
Höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 544