FRIMÄRKSAUTOMAT, USA, 25 cent, 1940-tal.

392761. FRIMÄRKSAUTOMAT, USA, 25 cent, 1940-tal.

Höjd 33 cm, brunlackerad plåt, förnicklade delar, nyckel finns, fabrikat Schermack products corp, Detroit, model P, frimärken och 25 cents mynt medföljer.

Bruksslitage, repor, fungerade felfritt vid test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 727