KANDELABER, samt LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1900-tal.

392727. KANDELABER, samt LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1900-tal.

Kandelaber med sju ljusarmar (Menora), höjd 34 cm.
Ljustakarnas höjd, 18,5 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljustakarnas höjd, 18,5 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 808