OTTO JANSSON. Öländskt motiv. Olja på pannå, signerad.

392711. OTTO JANSSON. Öländskt motiv. Olja på pannå, signerad.

43,5 x 58,5 cm.

Obetydligt slitage.

Otto Jansson (1879–1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

43,5 x 58,5 cm.

Obetydligt slitage.

Otto Jansson (1879–1949)

Antal besök: 1 608