ÅRSKUB, glas, Oiva Toikka, Nuutajärvi 1983, signerad och numrerad 117/2000.

392701. ÅRSKUB, glas, Oiva Toikka, Nuutajärvi 1983, signerad och numrerad 117/2000.

Höjd ca. 8 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 8 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 1 882