HÄNGFOTOGENLAMPA, 6-armad, majolika, 1800-tal.

392688. HÄNGFOTOGENLAMPA, 6-armad, majolika, 1800-tal.

Nedmonterad. 26 prismor medföljer.
Diameter 70 cm.

En ljusarm avbruten, lagningar rökklocka, majolika med någon spricka och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 70 cm.

Antal besök: 955