4 st, Kaffekoppar med fat, höjd 4,5 cm. 1 st, Kaffekanna, höjd 12,5 cm. 1 st, Skål diameter 6 cm.
Ålders samt bruksslitage. 1 Kaffekopp med stort nagg.