SKOLPLANSCHER, 3 st, Fåglar, 1900-tal.

392629. SKOLPLANSCHER, 3 st, Fåglar, 1900-tal.

Bl. a ur Svenska Djur; Stork & Gräsand samt Sånglärka. Mått ca 62 x 80 - 80 x 106 cm.

Bruksslitage, skador, fläckar kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 633