BORD, rokokostil.

BORD, rokokostil.
392606. BORD, rokokostil.

Längd 60 cm, bredd 47 cm, höjd 68 cm., senare skiva med fajansplattor från 1700-talet.

Skador, senare skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!
392606. BORD, rokokostil.

Skador, senare skiva.

Antal besök: 1 628