VINGLAS, 12 st, så kallade remmare, 1900-tal.

392600. VINGLAS, 12 st, så kallade remmare, 1900-tal.

Höjd ca. 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 13,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 600