SERVISDELAR, porslin, 58 delar, "Forma" och "Dalom" Rörstrand samt "Artica" Arabia.

392579. SERVISDELAR, porslin, 58 delar, "Forma" och "Dalom" Rörstrand samt "Artica" Arabia.

"Artica", Arabia, 2 skålar, såskanna, uppläggningsfat.
"Dalom", 11 mattallrikar, 11 djupa tallrikar, 12 assietter, såskanna, skål.
"Forma", 8 tekoppar med fat, 3 kaffekoppar med fat, 3 assietter, 4 äggkoppar.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Antal besök: 3 604