KAFFE- TE- samt MATSERVISDELAR, ca 48 delar, "Birka" Stig Lindberg Gustavsberg.

39256. KAFFE- TE- samt MATSERVISDELAR, ca 48 delar, "Birka" Stig Lindberg Gustavsberg.

6 flata tallrikar, dia 24 cm.
10 djupa tallrikar, dia 19,5 cm.
11 assietter, dia 19 cm.
7 tekoppar med 19 fat.
10 kaffekoppar med 23 fat.
2 tekannor.
Tillbringare.
Gräddkanna.

Enstaka nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 flata tallrikar, dia 24 cm.
11 assietter, dia 19 cm.
7 tekoppar med 19 fat.
10 kaffekoppar med 23 fat.
2 tekannor.
Tillbringare.
Gräddkanna.

Enstaka nagg, bruksslitage.

Antal besök: 1 196