HENRY JOHN YEEND KING. "Windsor from the river". Olja på duk, signerad.

392529. HENRY JOHN YEEND KING. "Windsor from the river". Olja på duk, signerad.

39,5 x 60 cm.

Fläckar, krackelyr, retuscher, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

39,5 x 60 cm.

Antal besök: 1 706