FRUKOSTSERVIS, "Emilia", Raija Uosikkinen, Arabia.

392518. FRUKOSTSERVIS, "Emilia", Raija Uosikkinen, Arabia.

6 koppar med fat.

Smärre kantnagg på en kopp samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 koppar med fat.

Antal besök: 3 567