OTTO G. CARLSUND. Anshelm Schultzberg. En studie. med litografi.

392497. OTTO G. CARLSUND. Anshelm Schultzberg. En studie. med litografi.

Wahlström & Widstrand. Stockholm. 1937. 272 sidor, förlagets halvskinnband. 30x24 cm. Nr. 10 av 200 exemplar med 1 signerad originallitografi "Vårbrytningen i Björkhagen".

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 508