KAROTTER OCH FAT, 5 delar, Aluminia / Royal Copenhagen, 1960-tal.

392489. KAROTTER OCH FAT, 5 delar, Aluminia / Royal Copenhagen, 1960-tal.

4 ungsformar samt 1 lock i olika storlekar. Fatens längd 39 samt 32 cm. Skålarnas diameter 23 samt 19 cm.

Minimalt bruksslitage. Gulddekor något nött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 895