FÅTÖLJ, tapetserarstil, 1800-talets sista del.

392451. FÅTÖLJ, tapetserarstil, 1800-talets sista del.

Svängda ben. Medaljongmönstrad klädsel med pärlspik. Höjd 72 cm.

Smärre åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 812