SKED, silver, Nils Tornberg, Linköping, 1816, vikt 39 gram.

392437. SKED, silver, Nils Tornberg, Linköping, 1816, vikt 39 gram.

Längd 20,5 cm.

Stämplad med ortstämpel, kattfot, N Tornberg, K3.

Bruksslitage, LF inristat på framsida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20,5 cm.

Antal besök: 725