BORD, tär/skinn, 1900-talets andra hälft.

392416. BORD, tär/skinn, 1900-talets andra hälft.

Med två lådor samt tygklädd skiva.
Längd 90 cm.
Bredd 44 cm.
Höjd 75 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar, fanérskador, något rank.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90 cm.
Bredd 44 cm.
Höjd 75 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 810