ASKAR/SKRIN, 10 st, mestadels i porslin.

39240. ASKAR/SKRIN, 10 st, mestadels i porslin.

Bland annat Rosenthal och okänd stämpel Frankrike.
Största mått ca längd 18, bredd 13, höjd 11 cm.

Slitage. Sprickor. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Sprickor. Nagg.

Antal besök: 988