FÅTÖLJ, "Skrindan", Kerstin Hörlin-Holmqvist, OPE, 1900-talets andra hälft.

392375. FÅTÖLJ, "Skrindan", Kerstin Hörlin-Holmqvist, OPE, 1900-talets andra hälft.

Lösa stoppade dynor klädda i tyg. Märkt OPE.
Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, skador i tyg på armlän, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 40 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 253