SMYCKESKRIN, glas och metall, 1800/1900-tal.

392360. SMYCKESKRIN, glas och metall, 1800/1900-tal.

Höjd 8,5 cm, bredd 11 cm, längd 13,5 cm.

Locket sitter snett, smärre nagg på ett av de bakre glasen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 224