HAGHANS ENGSTEDT. Räv, färgtryck, signerad samt numrerad 272/300.

392343. HAGHANS ENGSTEDT. Räv, färgtryck, signerad samt numrerad 272/300.

Märkt Limited edition print 300 s/n.
Dagmått 68,5 x 48,3 cm.
Totalmått inkl ram 73 x 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 68,5 x 48,3 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 081