SKÅP, trä, avlutat, 18/1900-tal.

392294. SKÅP, trä, avlutat, 18/1900-tal.

Med två dörrar samt en låda. Ett fast hyllplan invändigt.
Längd 101 cm.
Bredd 42 cm.
Höjd 99 cm.

Bruksslitage, fläckar, spår efter gammal bemålning, kompletterat, skador/sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 101 cm.
Bredd 42 cm.
Höjd 99 cm.

Antal besök: 4 199