TV-MÖBEL, 26 tum / RADIOGRAMMOFON, teak, DUX, sent 1950-tal.

392287. TV-MÖBEL, 26 tum / RADIOGRAMMOFON, teak, DUX, sent 1950-tal.

Höjd 78 cm.
Bredd 97 cm.
Djup 48 cm.
Fabriksnr 225530.

Vänster främre ben sitter löst.
Bra skick, förutom mindre repor på två ställen ovansidan.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78 cm.
Bredd 97 cm.
Djup 48 cm.
Fabriksnr 225530.

Ej funktionstestad.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 8 537