VAS, jade, dekor av växter och fåglar, Kina.

392204. VAS, jade, dekor av växter och fåglar, Kina.

Längd 40, höjd 29 cm.

Lagning samt smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40, höjd 29 cm.

Lagning samt smärre skador.

Antal besök: 1 272