LJUSKRONA, 9 ljusarmar, Maria Theresiastil, 1900-talets andra hälft.

392158. LJUSKRONA, 9 ljusarmar, Maria Theresiastil, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 60 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 60 cm.

Slitage.

Antal besök: 785