M o W VON WRIGHT, "Svenska fåglar", 17 häften, Ivar Baarsens förlag, Stockholm, 1920-tal.

39213. M o W VON WRIGHT, "Svenska fåglar", 17 häften, Ivar Baarsens förlag, Stockholm, 1920-tal.

Ca 58 planscher med fågelmotiv. 40x29.

Lättare ytslitage, ej genomgångna. Mappar med hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 044