VÄGGTAVLOR, porslin i träram, Kina, 1900-tal.

392089. VÄGGTAVLOR, porslin i träram, Kina, 1900-tal.

Ramstorlek 33 x 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 33 x 14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 760