392071. MATSALSMÖBLER, 12 delar, bonad björk, Kina, 1980/90-tal.
Bord längd 152, bredd 112, höjd 77,5 cm
Iläggsskiva bredd 46 cm
2 karmstolar rygghöjd 101,5, sittdjup 45 cm
8 stolar rygghöjd 101,5, sittdjup 40 cm.
Smärre slitage samt någon repa. Dukmärke på bordsskiva.