FIGURIN, Sennin med padda, stenarbete, orientalisk.

391984. FIGURIN, Sennin med padda, stenarbete, orientalisk.

Ca 5,5 x 3 x 2 cm.

Proveniens: Portugisisk diplomatfamilj.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 5,5 x 3 x 2 cm.

Slitage.

Antal besök: 792