RAY STALJE. "Ekan", olja på duk, signerad och daterad 85.

391913. RAY STALJE. "Ekan", olja på duk, signerad och daterad 85.

46 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 55 cm.

Antal besök: 1 496