VÄGGBONAD, "Americas Cup" Franco Costa för Kasthall Ateljé AB, 1900-talets andra hälft, signerad samt numrerad 1/2 à tergo. 155 x 134 cm.

391884. VÄGGBONAD, "Americas Cup" Franco Costa för Kasthall Ateljé AB, 1900-talets andra hälft, signerad samt numrerad 1/2 à tergo. 155 x 134 cm.

Handtuftad matta med motiv av båt.

Lätt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt ytslitage.

Antal besök: 2 274