DOCKSKÅPSMÖBLER, 1900-tal.

DOCKSKÅPSMÖBLER, 1900-tal.
391873. DOCKSKÅPSMÖBLER, 1900-tal.

Bland annat säng, sängbord, bord, fåtöljer.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 035