INGBRITT LUNDQVIST. Väggskulptur, keramik och trä, signerad och daterad -91.

391871. INGBRITT LUNDQVIST. Väggskulptur, keramik och trä, signerad och daterad -91.

Dekor med plattfiskar, höjd ca. 63 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 312