MÄRKLIN, räls, växlar, övergång, avkopplare, stoppbockar med mera.

391858. MÄRKLIN, räls, växlar, övergång, avkopplare, stoppbockar med mera.

Räls med genomgående mittledare.

Slitage och smärre skador. En bom saknas på övergången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 151