KERAMIKFÖREMÅL, 2 delar, keramik, Rörstrand samt Gustavsberg, 1960/70-tal.

391852. KERAMIKFÖREMÅL, 2 delar, keramik, Rörstrand samt Gustavsberg, 1960/70-tal.

Ugnssäker form, SAS, Gustavsberg. Längd 23,5 cm

Karott, Koka, Rörstrand. Höjd inklusive lock 11,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 375