SPARBÖSSA, mässing, Göteborgs Sparbank, 1900-tal.

391837. SPARBÖSSA, mässing, Göteborgs Sparbank, 1900-tal.

Tillverkare: EOS - Jönköping, nr 15172.
Höjd 16 cm.
Nyckel saknas.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.
Nyckel saknas.

Slitage.

Nycklar saknas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 311