FAT, samling, 6 stycken, Rörstrand, Gustafberg.

391767. FAT, samling, 6 stycken, Rörstrand, Gustafberg.

3 st "Anna"/"Gröna Anna" stämplade Göteborg, längd 34-35 cm.
2 st "Asatic Pheasants" Gustafsberg, längd 32,5-38 cm.
1 Fat "Flytande Blå" Rörstrand, längd 36,5cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 854